İnteraktif Uygulama | TürkÇözüm İnternet Teknolojileri

İnteraktif Uygulama

Kapının altından atılan, posta kutularına 10 tanesi birden sıkıştırılan, mağazalarda kasanın önünde havalı havalı duran, poşetin içinde başlayan yolculuğundan sonra şöyle bir karıştırılıp kenara bırakılan ve ilk temizlikte çöp ile buluşan, kimi sayfalarca kimi sadece birkaç sayfa…ürün katalogları.

Neden dijitale taşınmalı?

1. Çünkü satın alma ile aramda 1 adım daha az var. Satın alma olasılığım artıyor daha ne olsun! Katalogda görüyorum, üstüne tıklıyorum, beni sitenize götürüyorsunuz ve sepetime atıveriyorum. Kağıttan katalogların sayfaları arasında beğendiğiniz birşey olması halinde internete girip sitenin adresini girip ürün arayıp vs vs vs beklentisi sizce de biraz zor değil mi?

2. Ürünlerinizi 360 derece açıdan gösterip tek parmak darbesi ile renkerini değiştirtebilir, başka ürünlerle tek tuşa basarak karşılaştırtabilirsiniz. Birçoğunuzun websitesinde yaptığı bu uygulamaları neden bir katalog uygulaması olarak diğer dijital platformlara da aktarmıyorsunuz? Siteniz flash mı? Hmm evet iPad’de çalışmaz… Ancak iyi bir teknik ekip in-app flash ne demek bilir… Ya da HTML5 ile kolayca yapabilir. Yatırım mı gerekli? Evet. Endişelenmeyin bunların hiçbirisi kağıt, baskı, kargo, yerlerde ve çöpte gezen kataloğun sizde yarattığı hislerden daha pahalı değil.

3.Son rapora göre iPad sahibi olma oranında, kadınlar erkekleri geçmiş durumda ve m-commerce cirolarında önemli artış yaşanıyor. Satışa direkt yönlendirmek: tek parmak. Ve doğru kitlenin elindesiniz!

Örnek Çalışmalarımız Videolarını İzleyebilirsiniz.