Özel Yazılım | TürkÇözüm İnternet Teknolojileri

Özel Yazılım

Seçkin uzman kadrosu ve bilgi birikimi ile kurumların ihtiyaç duyabileceği çözümler üretmektedir sektöründeki yerini pekiştirmiştir. Bugüne kadar, ekibimiz 50-100 kullanıcılı veri tabanı sunucusu temelli istemci-sunucu sistemleri ve Java tabanlı uygulamalarla tecrübesini artırmıştır.

Projelerini içeren büyük ölçekli özel çözümleri başarıyla sunan şirketimiz, yeni yatırımlarını orta ve büyük ölçekli projelere yönelik olarak yapmaktadır. Yazılımda kalitenin en önemli göstergesi olan iyi eğitilmiş tecrübeli elemanları bünyesinde tutan firmamız, pazardaki rekabet gücüne ekonomik maliyetlerle çözümler sunmayı başarmaktadır. Kurumsal müşterilerimize yönelik hizmetlerimizde belirlediğimiz kaliteyi sunabilmek ve gerekli bilgi teknolojilerini güncel olarak takip edebilmek için çeşitli iş ortaklıkları ve anlaşmalar yapılmıştır Microsoft gibi dünyanın en büyük bilgi teknolojileri üreten firmaları ile anlaşmalar yapılmıştır.

Ayrıca organizasyon içi iş akışı çözümlerini, Geliştirilen uygulamaların sistem analizi, sistem tasarımı ve projenin yürütülmesi süreçlerini tecrübeli proje yöneticileri ve uzmanları ile yerine getirmektedir. Proje yönetimi ve projenin yürütülmesi gibi, kritik kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik yazılımları titizlikle geliştiren güncel teknolojileri ve gelişmeleri, anında kullanan yazılım geliştirme ekibimiz, web tabanlı veritabanı çözümlerini kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik geleneksel yazılımlara entegre edebilmektedir. Ekibimiz yazılım projelerinin yürütülmesi konusundaki bilgi ve tecrübesini her gün artırmakta, Microsoft gibi iş ortaklığı yaptığı firmaların güncel teknolojilerini takip ederek, Türkiye’deki kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Başarılı proje yönetimi ve yürütülmesinin, kurumsal yazılım projelerinin en önemli unsuru olduğuna inanmakta ve her an yeni teknoloji üretilen yazılım sektöründe, kurumları başarıya götüren anahtar olarak görmekteyiz. Türkiye’de başarılı orta ve büyük ölçekli yazılım projeleri ile güncel teknolojinin getirdiği imkanlardan faydalanmak isteyen herkesi, bizimle çalışmaya bekliyoruz.

Örnek Çalışmamızı Video olarak izleyebilirsiniz.